فروشگاه اینترنتی خود را با چند محصول ساده در منزل ایجاد کنید

راه اندازی فروشگاه اینترنتی در زمینه ی صنایع دستی

فروشگاه اینترنتی خود را با چند محصول ساده در منزل ایجاد کنید

فروشگاه اینترنتی خود را با چند محصول ساده در منزل ایجاد کنید

راه اندازی فروشگاه اینترنتی فقط برای مغازه داران یا افرادی که کار آن ها فروشندگی است نیست، گاهی می تواند به عنوان یک شغل دوم باشد و شما کار های هنری خود را به فروش می رسانید.

خانم های خانه دار که می توانند یک فروشگاه اینترنتی برای خود ایجاد کنند و بدون درگیر شدن در فرآیند فروش اینترنتی محصولات دست ساز هنری یا محصولاتی خاص را به فروش برسانند.

در این مقاله به این مطلب می پردازیم، شما که می خواهید کسب درآمد از فروشگاه اینترنتی را آغاز کنید با چه محصولاتی می توانید شروع کنید، این موارد یک پیشنهاد است ولی قطعا شما محصولات هنرمندانه تری نیز برای فروش آنلاین دارید.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی در زمینه ی هنری

شما هنرمند هستید و قطعا محصولات فوق العاده ای می سازید که می توانید از آن ها نیز کسب درآمد کنید و هم هنر خود را در اختیار مردم ایران بگذارید.

آثار هنری زیادی وجود دارد ما تعدادی از آن ها را معرفی می کنیم:

تابلوی نقاشی:

شما وقتی یک نقاشی زیبا خلق می کنید، این اثر هنری نیاز به دیده شدن دارد، شما با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هم می توانید یک گالری آنلاین داشته باشید که همه ی نقاشی های شما در آن باشد و هم علاقه مندان به سبک هنری شما بتوانند از شما خرید کنند.

تابلوی نقاشی

بافتنی:

بافتنی یکی از محصولاتی است که خیلی محبوب است و اگر شما در این زمینه مهارت دارید چرا شروع به تولید چند بافتنی زیبا مثل: کلاه، شال ،کیف ، عروسک و … نمی کنید مردم عاشق بافتی های زیبا هستند و فروشگاه شما حسابی رونق خواهد گرفت.

بافتنی

محصولات چرمی:

محصولات چرمی یکی دیگر از محصولات جذاب است، اگر شما در این زمینه در حال فعالیت هستید می توانید هنر خود را نه تنها به یک شهر بلکه به کل کشور ارسال کنید تا آن ها از محصولات شما نظیر: کیف پول چرم، دستبند های چرمی، گردن آویز چرمی و… استفاده کنند.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای محصولات چرمی بسیار رایج است.

محصولات چرمی

فروشگاه اینترنتی مخصوص هنرمندان

Vachaar Vendor

زیرساخت فروش آنلاین واچار برای هنرمندان بهینه شده است تا به رشد بیشتر شما کمک کند!

محصولات چوبی:

آثار هنری با چوب بسیار جذاب است و با ترکیب چوب و خلاقیت خودتان می توانید: اسباب بازی، محصولات تزئینی ، جای موبایل و… تولید کنید در محصولات چوبی دست شما باز است و به راحتی با طرح دادن روی چوب محصولات شگفت انگیز برای فروش بسازید.

محصولات چوبی

محصولات فلزی:

فلز نیز یکی از اجناس جالب است که با بهره گیری از آن می توانید آثار هنری زیبایی را خلق کنید و برای مثال افرادی با فلز، مجسمه هایی زیبا طراحی می کنند یا می توانید با ترکیب فلزات و دیگر جنس ها وسایل جذاب و کاربردی ایجاد کنید.

اگر در این زمینه حرفه ای تر هستید می توانید آثار دیگری نظیر مجسمه،ظرف ،کتری و… که نیاز به کارگاه نیز دارد نیز تولید کنید.

محصولات فلزی

راه اندازی فروشگاه اینترنتی در زمینه ی وسایل تزئینی

همه ی ما محصولات تزئینی و دکوراسیون داخلی را دوست داریم و می خواهیم محیط زندگی خود را جذاب تر کنیم، با چند نمونه از این محصولات که می توانید تولید کنید آشنا می شویم.

تراریوم :

تراریوم بسیار جذاب است و مناسب هر مکانی است، ما موجودات طبیعت هستیم و وقتی طبیعت کوچکی در محیط زندگی ما باشد لذت می بریم. شما به راحتی می توانید تراریوم های جذاب در شکل ها و طرح های محتلف بسازید و به سادگی کسب درآمد کنید.

فقط برای این مورد حتما به جعبه دقت ویژه کنید و یک جعبه نیز برای حمل آن در نظر بگیرید تا در حمل و نقل در سطح کشور آسیب نبیند.

تراریوم

مجسمه سازی:

ساخت مجسمه ها و وسایل کچی ساده نیز می تواند خیلی جذاب باشد البته نیاز به تبحر در این زمینه دارید و سعی کنید محصولات جذابی بسازید تا توسط دیگران معرفی شوید.

مجسمه سازی در انواع روش های مختلف وجود دارد برای مثال درست کردن جا شمعی گچی.

جعبه برای این محصول هم می تواند خیلی مهم باشد، اگر محصولتان خاص است و قیمت متوسط رو به بالایی دارد یک جعبه ی شیک هم برای در نظر بگیرید و قیمت را بیشتر کنید زیرا محصول شما باید سالم دست مشتری برسد زیرا در بسته های پستی بین شهری امکان آسیب بالا است.

مجسمه سازی

گل و گیاه:

اگر در پرورش گل و گیاه خوب هستید می توانید گیاهان آپارتمانی زیبایی را پرورش دهید و در مورد آن ها و شرایط نگهداری آن ها تولید محتوا کنید و این گیاهان را به صورت آنلاین به فروش برسانید.

گل و گیاه

دکور های چوبی:

شما می توانید چند محصول دکوری و تزئینی زیبا با چوب و یا ترکیب چوب با دیگر جنس ها خلق کنید. برای مثال کتابخانه کوچک، نگه دارنده ابزار ها، وسایل تزئینی کوچک که مناسب هر خانه ای باشد.

یک مزیت دیگر محصولات چوبی این است که در زمان ارسال خیلی مشکلی برای شما ایجاد نمی کند و به سادگی می توانید آن را ارسال کنید.

دکور های چوبی

راه اندازی فروشگاه اینترنتی در زمینه ی صنایع دستی

شما اگر در شهر خاصی زندگی می کنید که صنایع دستی خاصی دارد می توانید به راحتی روی این نوع محصولات تمرکز کنید و اقدام به فروش این محصولات کنید، خوشبختانه کشور ما دارای تعداد زیادی صنایع دستی است:
• فروش و قالی
• گلیم
• سوزن دوزی
• قلاب دوزی
• قلم زنی
• حکاکی روی فلزات
• مینا کاری
• سفالگری
• شیشه گری
• خاتم کاری
• کنده کاری
• …
این لیست را می توان ادامه داد زیرا کشور ما با داشتن تاریخ کهن، صنایع دستی زیادی را دارد که می توایند در هر کدام که آشنایی بیشتری دارید به آن ورود پیدا کنید و شروع به فعالیت کنید.

شما به عنوان یک هنرمند صنایع دستی فقط نیاز به یک فروشگاه اینترنتی برای معرفی و فروش محصولات خود دارید تا هنرتان در جای جای این سرزمین استفاده شود.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی در زمینه ی صنایع دستی

در این مقاله به بررسی چند محصولی که حتی در منزل نیز می توانید تولید کنید و در فروشگاه اینترنتی فعالیت خود را رسما آغاز کنید. با این روش به سادگی کسب درآمد را شروع کنید و ما نیز در این مسیر همراه شما هستیم.

می توانید دیگر مقاله های ما را نیز دنبال کنید تا در مورد شیوه های بازاریابی و نوشتن محصول نیز کسب تجربه کنید و محصولات بیشتری را به فروش برسانید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *