اولین قدم ها بعد از ایجاد فروشگاه اینترنتی

اولین قدم ها بعد از ایجاد فروشگاه اینترنتی

اولین قدم ها بعد از ایجاد فروشگاه اینترنتی

اولین قدم ها بعد از ایجاد فروشگاه اینترنتی

از اینکه فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کردید به شما تبریک می گوییم، شما در این مسیر اگر صحیح و اصولی جلو بروید حتما به فروش زیادی دست پیدا خواهید کرد ولی برای اولین قدم باید بتوانیم یک سفارش موفق بدست آوریم.

در این مقاله با ما همراه باشید تا چند کار ساده و رایگان که در ابتدای فعالیت فروشگاه می توانیم انجام دهیم و به پله ی اول قدم بگذاریم آشنا می شویم.

توجه: در این مقاله یاد می گیریم که چطور بازدید کنندگان و خریداران اولیه را جذب کنیم پس در ابتدا باید فروشگاه شما دارای محصول باشد و برای محصولات خود توضیحات مناسب نوشته باشید و تصاویر مناسب قرار داده باشید تا وقتی بازدید کننده را به فروشگاه هدایت کردیم به خرید تمایل پیدا کند.

تجربه:
فروشگاه های اینترنتی زیادی در روز فعالیت خود را در واچار آغاز می کنند، موردی که زیاد مشاهده می شود این است که فروشندگان چندین محصول در فروشگاه خود ایجاد می کنند تا آن ها را به فروش برسانند.

متاسفانه این محصولات از کیفیت خوبی برخوردار نیست، محتوا دارای یک عکس بی کیفیت است و اصلا واضح نیست و در توضیحات محصول در حد 5 کلمه توضیح نوشته شده است!

آیا شما خود به عنوان خریدار از هر کانالی وارد صفحه ی این محصول شده باشید حاضر هستید این محصول را خریداری کنید؟ خیر زیرا اصلا حس خوبی به شما نخواهد داد و اعتماد نمی کنید.

ایجاد فروشگاه اینترنتی

همکاران ما با مشاوره به این دوستان فروشگاهشان را بهبود می دهند ولی شما سعی کنید در ابتدا برای محصولات خود محتوای خوب بنویسید یا تولید محتوا را به ما بسپارید و سپس شروع کنید.

خب حالا پس از ایجاد فروشگاه اینترنتی شروع می کنیم به جذب اولین خریداران

از منابع رایگان مشتری جذب کنید

از شبکه ی اجتماعی خود کمک بگیرید

از دوستان و آشنایان خود کمک بگیرید و فروشگاه جدید خود را در شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، تلگرام، واتس آپ و…) با آن ها به اشتراک بگذارید حتی می توانید لینک فروشگاه خود را در bio اینستاگرام خود قرار دهید تا همیشه در دسترس باشد.

از دوستان و آشنایان خود بخواهید پست های شما در رابطه با فروشگاه تازه تاسیس شما را با دیگر دوستانشان به اشتراک بگذارند تا حلقه ی بازدید کنندگان شما بزرگ تر شود.

اگر سفارشی از سمت آشنایان دریافت کردید عالی است ولی شما هنوز به آن سفارش اصلی که یک فرد نا آشنا ثبت می کند نرسیدید و باید ادامه دهید.

اولین قدم ها بعد از ایجاد فروشگاه اینترنتی

از برنامه های رایگان کمک بگیرید

سایت هایی وجود دارند که پس از ایجاد فروشگاه اینترنتی می توانید رایگان در مورد محصولات خود بنویسید و بازدیدکنندگان را با محصولات خود آشنا کنید و در نهایت لینک فروشگاه خود را قرار دهید تا برای خرید به فروشگاه شما مراجعه کنند.

می توانید از برنامه هایی مثل دیوار، شیپور و… استفاده کنید که می توانید محصول خود را معرفی کنید و برای خرید امن و تجربه ی بهتر فروش آن ها را به فروشگاه خود منتقل کنید.

از منابع هزینه دار مشتری بیشتری جذب کنید

تبلیغات کلیکی همسان:
این روش تبلیغاتی برای فروشگاه های تازه کار و حتی جا افتاده عالی است محصولات شما در پر بازدید ترین سایت های ایرانی در جایگاه های خاصی به نمایش میلیون ها بازدید کننده در خواهند آمد و فقط شما به ازای هر فردی که روی محتوای شما کلیک می کند پرداخت خواهید داشت.

بسته های تبلیغات کلیکی همسان برای فروشندگان واچار

تبلیغات کلیکی همسان

فروشگاه اینترنتی خود را رایگان و بی دردسر بسازید!

Vachaar Vendor

ما شما را به تمامی ابزار هایی که برای ساخت فروشگاه اینترنتی و افزایش فروش نیاز دارید مسلح خواهیم کرد!

تبلیغات کلیکی بنری:
این روش تبلیغاتی مناسب برند ها است زیرا محصولات شما در بزرگ ترین سایت های کشور در جایگاه برند تبلیغاتی به نمایش در خواهد آمد و به ازای هر کلیک هزینه پرداخت می کنید که به نسبت تبلیغات همسان هزینه ی بیشتری دارد و با هدف برندسازی است.

بسته های تبلیغات کلیکی بنری برای فروشندگان واچار

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن:
این نوع تبلیغات جدید تر است و مدل جدید تر تبلیغات sms است شما در این روش برای هزاران نفر تبلیغ خود را ارسال می کنید و افراد تبلیغ شما را روی گوشی موبایل یا کامپیوترشان به صورت یک نوتیفیکیشن دریافت می کنند.

بسته های تبلیغات پوش نوتیفیکیشن برای فروشندگان واچار

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات گوگل:
گوگل نیاز به معرفی ندارد تمامی جستجو در اینترنت در این سایت اتفاق می افتد و اگر شما در اولین نتایج جستجوی گوگل ظاهر شوید روزانه هزاران نفر فروشگاه شما را مشاهده می کنند و شما فقط به ازای افرادی که روی فروشگاه شما کلیک می کنند هزینه پرداخت می کنید.

بسته های تبلیغات گوگل برای فروشندگان واچار

پس از ایجاد فروشگاه اینترنتی از اینستاگرام کمک بگیرید

شبکه ی اجتماعی اینستاگرام فضای زیاد برای استفاده دارد در بالا شما با روش به اشتراک گذاری شخصی آشنا شدید ولی فالور های شما به نسبت پیج ها و اینفلوئنسر ها بسیار کم تر است پس باید همکاری را آغاز کنید.

شما می توانید با پیج های اینستاگرامی پر بازدید یا اینفلوئنسر ها وارد مذاکره شوید تا محتوای شما را تبلیغ کنند و با توجه به تعداد فالور های آن ها قطعا تاثیر زیادی روی فروش شما خواهد داشت.

فقط اگر خواستید از این روش استفاده کنید حتما محتوای با کیفیتی داشته باشید و بسیار بهینه باشد تا هزینه ای که می کنید هدر نرود و فروش زیادی کسب کنید.

با بسته های تبلیغات اینستاگرام برای فروشندگان واچار دیگر نیازی به بررسی و مذاکره ندارید ما همه ی کار را انجام می دهیم شما فقط از نتیجه لذت ببرید.

از اینستاگرام کمک بگیرید

همچنین می توانید به صورت رایگان یک پیج اینستاگرام راه اندازی کنید و روی آن کار کنید و از آن برای بازاریابی استفاده کنید و مشتریان زیادی را از پیج اینستاگرام خود به فروشگاه اینترنتی هدایت کنید.

در این مقاله سعی شد مواردی که به سرعت رشد شما کمک می کند پرداخته شود شما با انجام این مراحل در طول یک ماه اگر محصول خوبی داشته باشید قطعا به فروش دست پیدا خواهید کرد.

ولی توجه داشته باشید موفقیت یک فروشگاه اینترنتی به تلاش شما وابسته است و باید روی فروشگاه خود وقت بگذارید تا روز به روز فروشتان بیشتر شود.

موارد رایگان بی شماری وجود دارد که با وقت گذاشتن و پیدا کردن آن ها می توانید از آن ها نیز فروش داشته باشید ولی همیشه روی راهکار هایی مثل تولید محتوا و سئو نیز وقت بگذارید زیرا یک سرمایه گذاری بلند مدت خواهد بود.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *