صفحه ی پروفایل شما در اینستاگرام چگونه باید باشد

صفحه پروفایل اینستاگرام

صفحه ی پروفایل شما در اینستاگرام چگونه باید باشد

صفحه ی پروفایل شما در اینستاگرام چگونه باید باشد

صفحه پروفایل اینستاگرام شما یک صفحه ی معرفی است و در آن لوگو، نام فروشگاه و محصولات شما قرار دارد، شما صفحه دیگری نیز در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام دارید که باید در یک صفحه، فروشگاه خود را معرفی کنید.

در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام شما فضای زیادی ندارید ولی باید در همین فضای کم فروشگاه خود را معرفی کنید به صورتی که بازدید کننده جذب شود، شما را فالو کند و به صفحه ی فروشگاه شما نیز سر بزند.

صفحه ی پروفایل شما در اینستاگرام چگونه باید باشد

در صفحه ی اینستاگرام خود می توانید موارد زیر را تغییر دهید:

• لوگوی فروشگاه (profile photo)
• نام فروشگاه (name)
• نام کاربری حساب (username)
• آدرس فروشگاه (website)
• توضیحات (bio)

یک بیو کوتاه و جذاب در صفحه پروفایل اینستاگرام بنویسید

امروزه همه وقت زیادی نمی گذارند که متن های طولانی را بخوانند در اینستاگرام نیز برای همین منظور فقط 150 کاراکتر می توانید در بیو بنویسید که حدودا می شود 25 کلمه.

25 کلمه بسیار برای فروشگاه شما کم است ولی همین قدر خلاصه درباره ی فروشگاه خود، محصولاتی که ارائه می دهید، شرایط خرید و.. توضیح دهید.

هر چقدر کم تر بگویید و بیشتر ساختارمند و جذاب مطالب را قرار دهید برای بازدیدکنندگان بهتر است.

اینستاگرام به شما اجازه می دهد آدرس فروشگاه را نیز وارد کنید، و اگر می خواهید توضیحات بیشتری به کاربران ارائه دهید با بیو آن ها را به فروشگاه خود علاقه مند کنید و سپس از طریق آدرس فروشگاه، آن ها را به فروشگاه خود هدایت کنید و آن جا توضیحات جامع و کامل را ارائه دهید.

فروشگاه خود را در یک جمله ی کوتاه خلاصه کنید و در خط های بعد چند کلمه ی مهم را بنویسید که بازدید کنندگان با یک نگاه متوجه اصل کسب و کار و فروشگاه شما شوند.

بیو برند شما باید در برگیرنده ی ارزش چیزی که ارائه می دهید، ارزش برند شما، ماموریت و هدفی که دارید و اعتبار کسب و کار شما باشد فقط باید آنقدر آن ها را خلاصه کنید که در 150 کاراکتر جا شود.

یک بیو کوتاه و جذاب بنویسید

توضیحات جذاب بنویسید

در نوشتن بیو باید موارد مختلفی را بررسی کرد شما می توانید چندین روش را بررسی کنید و در نهایت یکی از آن ها را برای نوشتن بیو انتخاب کنید.

یک راه حل برای نوشتن جذاب استفاده از تکنیک مشکل، تحریک و راه حل است که اگر به صورت صحیح از آن استفاده کنید می تواند خیلی اثرگذار باشد.

از آنجا که فضای کمی در اینستاگرام دارید این روش خیلی مناسب است.

شما در ابتدا مشکل را مطرح می کنید تا بازدید کننده آگاه شود شما چه مشکلی از او را می خواهید حل کنید.

در مرحله ی بعد با تحرک کاربر و اعلام اینکه با وجود این مشکل چقدر زندگی برای او سخت شده و اثرات منفی که روی زندگی اش دارد می پردازید.

حالا که کاربر آماده است و هم مشکل را متوجه شده است و هم تحریک شده است نوبت به اعلام راه حل شماست که چیزی نیست جز محصولات شما، در این مرحله کاربر متوجه محصول شما می شود و چون در چند کلمه قبل آماده شده است ارتباط بهتری با محصول شما پیدا می کند.

در بیو کاربران را به فروشگاه خود هدایت کنید

باید از کاربران و بازدیدکنندگان پیج اینستاگرام خود بخواهید کاری انجام دهند، که برای شما که یک فروشگاه اینترنتی دارید بهترین کار ایجاد انگیزه در بازدیدکنندگان و دعوت آن ها برای بازدید از فروشگاه شما است.

با این کار وقتی کاربر متوجه فروشگاه شما شد و برای حل مشکل خود تحریک شد، راه حل شما مشخص است، و کاربر را برای اطلاعات بیشتر به سایت فروشگاهی خود ارجاع دهید.

در بیو کاربران را به فروشگاه خود هدایت کنید

برای پیج اینستاگرام خود یک فروشگاه اینترنتی رایگان بسازید!

Vachaar Vendor

فروشگاه اینترنتی به پیج فروشگاهی شما را پر فروش تر از قبل خواهد کرد!

لوگوی فروشگاه باید جذاب باشد

عکس ها زود تر از متن بیو روی کاربر اثر می گذارند برای همین باید دقت ویژه ای به آن داشته باشید.

سعی کنید برای فروشگاه خود یک لوگو داشته باشید، هم برای صفحه ی فروشگاه خود و هم در صفحه ی اینستاگرام خود از آن استفاده کنید.

لوگوی جذاب خود را با کیفیت مناسب قرار دهید و روی آن وقت بگذارید و به آن توجه کنید اگر کیفیت خوبی نداشته باشد کاربر در همان اولین نگاه حس منفی به فروشگاه شما پیدا می کند و باعث ترک صفحه ی شما خواهد شد.

نکته: برای صفحه فروشگاهی خود از لوگو استفاده کنید تا اعتبار بالایی داشته باشد، استفاده از عکس منظره، حیوانات، اشیا و… خیلی مناسب نیست.

صفحه پروفایل اینستاگرام با لوگوی آن شناخته می شود

صفحه پروفایل اینستاگرام

هشتگ نیز می تواند جذاب باشد

هشتگ ها نیز می توانند برای شما تاثیر گذار باشد، هشتگ در اینستاگرام بیشتر برای دسته بندی و جستجو به کار می رود ولی گاهی می تواند پیج شما را نیز معرفی کند.

همچنین هشتگ ها می توانند زمینه ی کاری شما را مشخص کنند و نشان دهند که شما در چه زمینه ای در حال فعالیت هستید.

سعی کنید فقط یک یا حداکثر از دو هشتگ در بیو خود استفاده کنید تا کاربر با مراجعه به آن بتواند بیشتر با زمینه ی فعالیت های شما آشنا شود.

حتی می توانید در توضیحات بیو خود یکی از کلمات را که مهم است به صورت هشتگ بنویسید.

نام کابری و نام فروشگاه در صفحه پروفایل اینستاگرام

نام کاربری در اینستاگرام منحصر به فرد است و باید یک اسم خاص انتخاب کنید در انتخاب این اسم توجه به این نکته مهم است که اسمی ساده و همگام با نام برند شما باشد.

نام کاربری باید به سادگی قابل نوشتن باشد و اگر کسی خواست شما را پیدا کند با نوشتن نام برند شما در جستجو شما پیدا شوید، و از به کار بردن نام های گنگ با ترکیب انواع کاراکتر ها و اعداد پرهیز کنید.

نام فروشگاه خود را نیز در قسمت بعد قرار دهید، با توجه به این اسم محدودیتی ندارد می تواند نام دقیق فروشکاه خود را بنویسید که در دید کاربر قرار گیرد.

نام کابری و نام فروشگاه

آدرس سایت فروشگاهی

در نوشتن آدرس سایت فروشگاهی می توانید به سادگی به صفحه ی اصلی فروشگاه خود در واچار مراجعه کنید و سپس آدرس سایت را کپی کرده و در قسمت وب سایت در اینستاگرام قرار دهید.

حالا فروشگاه شما به اینستاگرام متصل شده است و مشتریان برای خرید های خود می توانند به سادگی به فروشگاه شما بیایند و خرید خود را نهایی کنند.

خب الان شما یک پیج اینستاگرام جذاب دارید که وقتی افراد به صفحه ی اصلی شما مراجعه می کنند در یک نگاه همه چیز را درباره شما متوجه می شوند و اگر خدمات شما مورد علاقه ی آن ها باشد جذب شما خواهند شد.

نکته: سعی کنید کاربر را گول نزنید و یا خدماتی که ارائه نمی دهد را برای جذابیت ننویسید زیرا جذب یک مشتری که اصلا به خدمات و محصولات شما نیازی ندارد هیچ فایده ای ندارد برای مثال اگر شما 10K فالور داشته باشید ولی به محصول شما علاقه نداشته باشند و فقط شما بدون هدف آن ها را جذاب کرده باشید فروش شما 0 خواهد بود.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *