چرا در آینده ی نزدیک فروشگاه اینترنتی یک نیاز است

رشد چشمگیر فروشگاه آنلاین

چرا در آینده ی نزدیک فروشگاه اینترنتی یک نیاز است

چرا در آینده ی نزدیک فروشگاه اینترنتی یک نیاز است

فروشگاه آنلاین یک نیاز است که در اینجا می خواهیم به بررسی آن بپردازیم نیازی که در گذشته فقط یک راه برای فروش بیشتر بود ولی امروزه به یکی از اصلی ترین راه های کسب درآمد تبدیل شده و حتی از فروش سنی سود بیشتری دارد.

حتی اگر الان هم به این بازار بپیوندید و فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید باز هم کلی فرصت دارید که در این مدت پیشرفت کنید ولی اگر در چند سال آینده وارد شوید کار شما برای ورود به این بازار سخت تر خواهد شد.

توجه داشته باشید که کسب و کار در فضای اینترنتی کم هزینه تر و با مشتریان بیشتری است ولی رقابت در آن هم بیشتر است برای همین نیاز به تلاش شما دارد تا بتوانید درآمد خود را میلیونی افزایش دهید.

رشد چشمگیر دیگر کسب و کار های آنلاین

در اطراف ما کسب و کار های زیادی وجود دارد که تا همین چند سال قبل سنتی بودند که کسی حتی فکرش را هم نمی کرد که روزی ممکن است بازار سنتی آن ها از بین برود ولی این اتفاق افتاد و کسب و کار اینترنتی درصد بیشتری از بازار را تصاحب کرد.

برای مثال می توان به تاکسی های اینترنتی اشاره کرد: اسنپ و تپسی

شرکت های ارائه ی خدمات آژانس، روزی درآمد زیادی داشتند ولی با آمدن این دو تاکسی اینترنتی به مرور درخواست های روزانه ی آن ها کم شد و خیلی از آن ها تعطیل شدند و خیلی از راننده های آن ها چون در اینترنت درخواست مسافر بیشتر است از این آژانس ها خارج شدند و به تاکسی اینترنتی ملحق شدند.

کسب و کار های زیادی وجود دارد که در حال حاضر مشکلی ندارند ولی زنگ خطر به صدا در آمده است، فروشگاه های اینترنتی یکی از این موارد است که در حال حاضر بازار سنتی خوبی دارد ولی ممکن است تا چند سال آینده همین اتفاق برای آن ها هم رخ دهد و بازار آنلاین حجم فروش آن ها را تصاحب کند.

رشد چشمگیر دیگر کسب و کار های آنلاین

رشد چشمگیر فروشگاه های اینترنتی

در گذشته وقتی شما می خواستید یک کتاب خریداری کنید باید به خیابان انقلاب می رفتید که خود حمل و نقل نیز موضوع قابل بحثی است و سپس داخل مغازه های مختلف به دنبال کتاب مورد نظر می گردید و پس از خریداری آن باید مجدد به محل خود بازگردید.

خیلی ها امروزه نیز به این شیوه خرید می کنند و به خرید آنلاین اعتقادی ندارند ولی به مرور زمان این دوستان نیز اگر یک خرید آنلاین داشته باشدن متوجه سهولت فروشگاه اینترنتی می شوند و خیلی سخت ممکن است بخواهند فروش سنتی را تجربه کنند.

دیگر دوستان که امروزه به خرید آنلاین اعتقاد دارند، کتاب مورد نظر خود را در گوگل جستجو می کنند و با کلی فروشگاه اینترنتی مواجه می شوند، یکی را برای خرید انتخاب می کنند و سپس محصول را به سبد خرید خود اضافه می کنند آدرس را وارد می کنند و پس از پرداخت منتظر دریافت سفارش خود می شوند.

به همین سادگی محصول شما خریداری شد.

شاید تا چند سال دیگر بسیار عجیب باشد که کسی برای خرید محصولات خود در فروشگاه های سنتی در حال گشت و گذار باشد.

رشد چشمگیر فروشگاه آنلاین

آیا باید فروشگاه سنتی خود را کنار بگذارید؟
خیر!

در حال حاضر فروشگاه های سنتی از بین نرفتند، بلکه ما در دورانی از تاریخ هستیم که هر دوی آن ها سود آور هستند ولی باید تمرکز را روی فروشگاه اینترنتی بگذاریم و به فعالیت در بازار سنتی ادامه دهیم ولی از امروز روی فروشگاه اینترنتی سرمایه گذاری کنیم.

در حال حاضر شما مشتریان زیادی را به صورت حضوری و سنتی دارید که می توانید به راحتی این دوستان را تشویق کنید که از شما به صورت آنلاین خرید کنند و با سرمایه گذاری در این بازار از کل کشور مشتری داشته باشید.

شما با داشتن یک فروشگاه سنتی خیلی جلو هستید، زیرا شما در حال حاضر بازار و مشتریانی دارید و حتی محصولاتی دارید که می توانید آن ها را به فروش برسانید در صورتی که خیلی ها در ابتدا محصولی برای فروش ندارند که شما یک قدم از آن ها جلو تر هستید.

آیا باید فروشگاه سنتی خود را کنار بگذارید؟

فروشگاه اینترنتی خود را رایگان بسازید!

Vachaar Vendor

فروشگاه اینترنتی خود را بسازید و به کل ایران فروش مستقیم داشته باشید.

چرا باید همه فروشگاه آنلاین داشته باشند؟

فروش محصولات یکی از بزرگترین بازار های جهان است، در این بازار ارقام میلیاردی است و این بازار بزرگ جایی برای همه دارد.

خیلی از ما فروشنده ی محصولات هستیم و با ورود به بازار آنلاین فروش خود را چندین برابر خواهیم کرد و خیلی ها می خواهند محصولات تولید شده توسط خود را بفروشند و این امر امروزه به سادگی با یک فروشگاه آنلاین امکان پذیر است.

شما با داشتن یک فروشگاه اینترنتی مخصوص خودتان:

اگر فروشنده باشید فروشتان چند برابر خواهد شد و حتی دیگر به مکان فیزیکی نیازی نخواهید داشت که این یعنی هزینه های شما به صورت چشمگیری کاهش می یابد و سودتان بیشتر خواهد شد.

اگر محصولات خود را داشته باشید، می توانید به سادگی محصولات خود را برای فروش قرار دهید و امروزه این کار شدنی است و مستقیم بفروشنید تا همه ی ایران از محصولات شما استفاده کنند.

چرا باید همه فروشگاه آنلاین داشته باشند؟

آیا راه اندازی فروشگاه آنلاین ساده است؟

خیر! ولی ما برای شما ساده ایجاد می کنیم

راه اندازی فروشگاه آنلاین با توجه به مزایای آن کار ساده ای نیست خیلی از شرکت ها هستند که با هزینه ی زیاد برای شما یک سایت فروشگاهی طراحی می کنند تا شما به سادگی فروشگاه خود را ایجاد کنید.

ولی صبر کنید فروشگاه آنلاین فقط یک سایت نیست بلکه با سایت شما فقط 10% مسیر را رفته اید واچار این قسمت را رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا شما وقت، انرژی و پول خود را برای ادامه ی راه که مهم تر است هزینه کنید.

در ادامه شما باید روی تولید محتوا، تبلیغات،بازاریابی و… زمان بگذارید تا فروشگاه شما رشد سریع داشته باشد و درآمد میلیونی را بدست آورید.

آیا راه اندازی فروشگاه آنلاین ساده است؟

ما در دیگر مقالات به این موارد اشاره کردیم تا شما با استفاده از آموزش ها پیشرفت کنید اگر هم دوست دارید می توانید این کار را به کارشناسان ما بسپارید تا کاری با کیفیت و اثر بخش داشته باشید.

از راه اندازی فروشگاه آنلاین نترسید همان گونه اطلاع دارید هر فروشگاهی نیاز به خاک خوری دارد که این زمان در فروشگاه اینترنتی بسیار زود خواهد گذشت.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *